Park Chopina

Nowe osiedle w Mysłowicach

Powrót do strony głównej

Planowane

W III kwartale 2014 roku rozpocznie się budowa III Etapu Prestiżowej Inwestycji Park Chopina, który zakłada realizację ok. 130 mieszkań. W pierwszej kolejności powstaną dwa budynki A i B od strony ul. Fryderyka Chopina, a budowa kolejnych dwóch C i D od ul. Działkowej rozpocznie się w I kwartale 2015 roku.

Projektowane apartamentowce utrzymane są w istniejącej stylistyce nowatorskiego Osiedla. W nawiązaniu do poprzednich realizacji mieszkania na parterze posiadają piękne ogródki a na IV piętrze znajdują się penthous’y z tarasami wokół wszystkich pomieszczeń, z których rozpościerają się niezwykłe panoramiczne widoki. Budynki posiadają windę, miejsca w parkingu wielostanowiskowym podziemnym a także komórki lokatorskie zlokalizowane na każdym piętrze.

Apartamenty przede wszystkim charakteryzują się przestronnością wnętrz, możliwością wydzielenia aneksu kuchennego od przestrzeni salonu, dużymi tarasami, zabudowanymi loggiami oraz szklanymi balkonami wykończonymi materiałami najwyższej jakości. Na potrzeby naszych klientów stworzone zostały także mieszkania o niedużej powierzchni użytkowej, bez rezygnacji z atrakcyjności układu pomieszczeń co daje wiele możliwości ich aranżacji. Dla wymagających stworzyliśmy unikalne mieszkania z ekspozycją na 2 strony świata.

Dodatkowo zagospodarowanie terenów zielonych w III Etapie Inwestycji zostanie wzbogacone o nowe strefy takie jak Fitness Plenerowy i Kącik Grillowy, które będą stanowiły doskonałe miejsca do integracji mieszkańców oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Masz pytania? 0 801 801 781