Park Chopina

Nowe osiedle w Mysłowicach

Powrót do strony głównej

Dni otwarte II etapu inwestycji

W dniach 26-27 października miało miejsce uroczyste Otwarcie II Etapu Inwestycji Park Chopina-Budynku H. Z tej okazji odwiedziło nas wielu gości, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Wśród nas nie zabrakło także firm partnerskich, które wspierały nas przez cały okres trwania budowy.

Dni Otwarte obfitowały w wiele atrakcji m.in. daliśmy możliwość zobaczenia pięknej panoramy inwestycji z 20m wysokości, urządziliśmy także niepowtarzalne mieszkanie pokazowe. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, których zabawiał Klaun Dyzio.

Zakończenie kolejnego etapu budowy opiera się o wiele sukcesów osiągniętych przez cały okres jego tworzenia. Ze względu na architekturę całego osiedla, zastosowanie innowacyjnych technologii, energooszczędność naszej inwestycji i inne atuty, zostaliśmy uhonorowani wyjątkową nagrodą w konkursie PZITB BUDOWA ROKU 2012. W Etapie II inwestycji zdecydowaliśmy się dodatkowo podwyższyć standard wykonania projektując windę oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Pamiętając, że Duszą naszego Osiedla są jego mieszkańcy, jesteśmy wdzięczni naszym klientom za to, że w tych Uroczystościach zaszczycili nas swoją obecnością. Z tego względu zorganizowaliśmy integracyjne "Święto Parku Chopina".

Jest dla nas wielką chlubą to, że nasi mieszkańcy polecają Osiedle Park Chopina swoim bliskim i znajomym, a my zyskujemy dzięki temu grono zadowolonych klientów.

« wróć do listy aktualności
Masz pytania? 0 801 801 781