Park Chopina

Nowe osiedle w Mysłowicach

Powrót do strony głównej

Komfort i jakość

By sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie parterowe luksusowe apartamenty z ogródkami, zaprojektowaliśmy także przestronne mieszkania z tarasami lub balkonami, a dla najbardziej wymagających dostępne są ekskluzywne penthousy z ogrodami zimowymi. Z uwagi na duże zainteresowanie dodatkowymi powierzchniami gospodarczymi, nasi projektanci stworzyli na powierzchni piwnicznej system komórek lokatorskich. Przemyślane i unikalne rozwiązania architektoniczne zastosowane w aranżacji apartamentów i przestrzeni wokół Parku Chopina dają poczucie elegancji i komfortu życia.

Całe osiedle jest tworzone przez renomowane firmy budowlane z materiałów najwyższej jakości. Proponujemy szeroki wybór powierzchni mieszkalnej od 40 do 108 mkw. W trosce o wygodę mieszkańców, nasze budynki budowane są z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Wszystkie mieszkania wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, rolety antywłamaniowe, okna pięciokomorowe itp.

Z myślą o bezpieczeństwie klientów, całe osiedle jest ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem.

Nasza inwestycja dzięki swoim zaletom staje się najatrakcyjniejszą lokalizacją naszego regionu. Walory Parku Chopina zapewniają gwarancję spokojnej przyszłości dla Ciebie i Twojej rodziny.

Masz pytania? 0 801 801 781